Podręcznik młodego szachisty

Kliknij na miniaturę by ją powiększyć
ProducentInny
Kod towaru
Podręcznik młodego szachisty
Dostępność
 
Czas dostawy
 
Koszty wysyłki
Nasza cena
26.00 zł

OPIS

Książka zawiera materiały szkoleniowe dla młodych szachistów pierwszego i drugiego roku nauki (7-12 lat) zebrane, opracowane i sprawdzone w praktyce przez Autora podczas wieloletniej pracy trenerskiej.

Dla rozwoju szachowych zdolności oprócz gry praktycznej duże znaczenie ma samodzielna praca. W pierwszych momentach jej potrzebę wypelni oferowana książka.

Niniejsza książka skierowana jest do tych, którzy stawiają pierwsze kroki w opanowaniu tajemnic tej starej i mądrej gry. Po przyswojeniu materiału czytelnik posiądzie wiedzę i nabierze praktycznych nawyków aby stać się lepszym szachistą .

Należy ją czytać po trochu, godzinę lub dwie, ale codziennie. W czasie uczenia się materiału teoretycznego i analizy przykładów szkoleniowych należy korzystać z pomocy szachownicy i figur.

Zadania rozdziałów "Hej, królu, poczekaj!" i "Kombinacja" można rozwiązywać korzystając tylko z diagramów. Znajdowanie drogi do celu w ćwiczeniach rozdziału "Elementarz gry końcowej" zalecamy prowadzić przy szachownicy, ale bez przesuwania bierek (w pamięci).Oprawa miękka, wymiar książki 16,5 x 23,5 cm, liczba stron 216, autor S.I.Dawidiuk


Informacje i zamówienia

tel. 14/888-08-20

Email: info@szachy.com.pl

od poniedziałku do piątku

w godz. od 8 do 15

Serdecznie zapraszamy!

Cały asortyment dostępny od ręki i wysyłka 24 h!