Strona główna » Aktualności » Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18
NASZE PRODUKTY
  szachy tradycyjne
  szachy turniejowe
  Staunton Exclusive
  deski szachowe
  szachy rzeźbione
  szachy - figury z kamienia
  szachy z tworzywa
  szachy tekturowe
  szachy ogrodowe
  szachy dla trzech
  szachy demonstracyjne
  szachy dla niewidomych
  literatura szachowa
  szachy dla szkół
  programy szachowe
  akcesoria szachowe
  zegary szachowe
  grawerowanie szachów
  backgammon
  warcaby
  szachy na prezent
Szukaj

» zaawansowane
2017-07-06

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18

Historyczne wydarzenie sportowe w Rymanowie Zdroju

 Miło nam poinformować, że jesteśmy jednym z Partnerów Drużynowych Mistrzostw Europy w Szachach do lat 18, organizowanych przez Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil” Sp. z o.o. oraz Polski Związek Szachowy.

Mistrzostwa zostaną rozegrane pod egidą Europejskiej Unii Szachowej oraz Polskiego Związku Szachowego w dniach 16-24.08.2017 roku w samym centrum malowniczego Uzdrowiska Rymanów Zdrój.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli:  Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, a patronat medialny: TVP Rzeszów, Telewizja Regionalna TV Obiektyw, Tygodnik Regionalny Nowe Podkarpacie, Gazeta Codzienna Nowiny, Radio Rzeszów, Czasopismo szachowe MAT, portal internetowy www.nowiny24.pl,  portal internetowy www.pzszach.pl, portal internetowy www.krosno112.pl, www.KrosnoCity.pl, www.eurodesk.pl.

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18 odbywają się od 2000 r. i biorą w nich udział
narodowe reprezentacje krajów zrzeszonych w Europejskiej Unii Szachowej. Mistrzostwa zostaną rozegrane na dystansie 7 rund, zarówno w kategorii OPEN jak i dziewcząt. W Mistrzostwach organizowanych w 2017 roku weźmie udział rekordowa liczba drużyn (ponad 30).

 

Podstawowe informacje:

 Termin: 16 – 24 sierpnia 2017 r.

Miejsce rozgrywek: sala konferencyjna Przedsiębiorstwa Sanatoryjno-Turystycznego „Stomil” Sp. z o.o. w Rymanowie Zdroju, ul. Świerkowa 1

Program turnieju: pierwszych 6 rund będzie rozpoczynać się o godzinie 15.00 (17-22.08.2017 r.), ostatnia 7 runda o godzinie 11.00 (23.08.2017 r.)

Strona internetowa:  www.eytcc2017.pl

 

Organizator: Przedsiębiorstwo Sanatoryjno – Turystyczne „Stomil” Sp. z o.o., które jest podmiotem ukierunkowanym na świadczenie usług w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, odnowy biologicznej, pobytów leczniczych i wczasów zarówno dla klienta indywidualnego jak i grupowego. Ponadto PST „Stomil” organizuje konferencje, spotkania integracyjne dla firm, wycieczki, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, imprezy okolicznościowe.

Współorganizator: Polski Związek Szachowy

 

 

Zapraszamy do wspólnego kibicowania i śledzenia rozgrywek na www.eytcc2017.pl


Nasza firma jest jednym ze sponsorów wyżej wymienionych rozgrywek- ufundowaliśmy szachy ogrodowe do rozgrywek na świeżym powietrzu.


Informacje i zamówienia

tel. 14/888-08-20

Email: info@szachy.com.pl

od poniedziałku do piątku
w godz. 8 do 15

Serdecznie zapraszamy!

Cały asortyment dostępny od ręki i wysyłka 24 h!

Aktualności
 Strona główna   Regulamin   Kontakt   Program lojalnościowy   Polityka prywatności i cookies   Prawo do odstąpienia od umowy   Wzór formularza odstąpienia od umowy   Płatność i dostawa